OKUL DESTEK

image

OKUL DESTEK

Robert Kolej, Üsküdar American Lisesi, Koç Lisesi, ENKA Lisesi, Hisar Okulları, Eyüboğlu Koleji, TED Koleji yoğunlukta olmak üzere birçok okulun müfredatına uygun okul destek dersleri kurumumuzca verilmektedir.

Derslerindeki başarıyı artırmak isteyen öğrenciler, okula destek amaçlı dersler alarak öğrendiklerini pekiştirebilir ve eksiklerini tamamlayabilirler. İleri düzeyde akademik İngilizce bilgisine sahip deneyimli olan uzman öğretmenlerimizden alacağınız destek dersleri sayesinde okul ders notlarınızı yükseltebilir, akademik alt yapınızı güçlendirebilirsiniz.

YMezun olacağınız döneme yaklaştığınızda girmeniz gereken SAT, AP, IELTS ve TOEFL gibi sınavlara birden çok girebilir şansınızı arttırabilirsiniz ancak geçmiş dönemlerde oklunuzda almış olduğunuz notlar çerçevesinde ortalamanızı (GPA) yükseltemezsiniz.

Bu noktaya gelindiğinde sizlerin okul müfredatınıza uygun hazırladığımız programlar ile evinizde alanında çok başarılı hocalardan ders alabilir. Bu süreci birlikte başarıyla sonuçlandırabiliriz.

İLK ÖĞRETİM

Özellikle okul hayatının erken dönemlerinden itibaren akademik alt yapıyı güçlendirmek adına öğrencilerimize ortaokul döneminden itibaren ihtiyacı olan tüm dersler kapsamında eğitim veriyoruz.

Her okul yapısına uygun eğitim verebilecek kapasitede bir kadro ile tüm süreç boyunca sınavlarda başarı yüzdenizi arttırıyor, okul müfredatınızı sıkı sıkıya takip ediyor ve hep bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

İyi bir Lise ve sonrasında prestijli üniversitelerde eğitim almaya devam edebilmek adına LGS hazırlık alt yapısı da kapsayan derslerimiz ile Öğrencilerimize destek olabiliriz.

ORTA ÖĞRETİM

HBA Uzman kadrosundan alabileceğiniz Matematik, Fizik,Türkçe ve diğer tüm lise destek dersleri ile lise hayatınızdaki başarınızı arttırabilirsiniz. Lise destek dersleri; Robert Kolej, Koç Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi, Hisar Okulları, ENKA Okulları, TED Koleji ve Eyüboğlu Koleji gibi birçok seçkin lisenin müfredatına uygun olarak verilmektedir. Uzman eğitmen kadromuz ile isteğe göre İngilizce ya da Türkçe olarak verdiği dersler sayesinde okulda öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

ÜNİVERSİTE

Özellikle kurumumuzda daha önce ders almış dünyanın pek çok iyi üniversitesinde eğitim alan öğrencilerimiz dilerse skype yolu ile de olacak şekilde alanında uzmanlaşmış her bir hocadan üniversite derslerine destek alabilir. Üniversite seviyesinde akademik yeterliliğe sahip eğitmenlerimiz uygun bir planlama ile üniversite öğrencileri ile buluşuyor ve gerek projeleri gerek dersleri ya da ödevleri konusundan kurumumuzdan ders alabiliyor.